1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Výhra domácích

  V jedenáctém kole 1. B třídy zajížděl celek mužů Nové Paky na půdu druhého mužstva tabulky. Domácí navíc na svém hřišti pouze jednou body když doma pohráli v posledním domácím utkání s Dolní Kalnou. Na hosty tak čekal nelehký soupeř, navíc když pro nemoc či zranění chyběli Bláha a Číla. Domácí mají navíc poměrně kvalitní útočnou dvojici Schubert, Vysuček na kterou je třeba si dávat pozor. Bohužel se to v tomto utkání hráčům hostí nepovedlo a oba se zapsali do listiny střelců. Utkání jako takové bylo v poli zcela vyrovnané, domácí možná hosty trochu přehrávali ve středu hřiště, ale největší rozdíl byl v důrazu v soubojích a v přesnosti zakončení. První branku domácí vstřelili v 19. minutě, když rychlý útok přesně zakončil Schubert1:0. O šest minut později domácí vstřelili druhou branku, když po chybě hostujícího stopera svoji šanci využil Vysuček. Také hosté měli několik nadějných situací, ale žádnou jim domácí obrana nedovolila dotáhnout do konce. Třetí branka padla ve 34. minutě. Hostující hráč byl před pokutovým územím faulován, ovšem jediný kdo to neviděl, byla paní rozhodčí. Ta nechala hru pokračovat, ovšem ukřivdění hráči hostů začali diskutovat domácí toho využili a svoji druhou branku v utkání vstřelil Schubert 3:0. Když se hosté trochu uklidnili, opět hru vyrovnali. Ve 45. minutě zaúřadovala opět paní rozhodčí, která přehlédla jako jediná v areálu hřiště, jasné stažení hostujícího hráče domácím stoperem. Bohužel hosté se penalty nedomohli.
  Druhý poločas již tak hektický nebyl. Hosté se snažili, ale nepřesnost nebo důraz domácích hráčů jim nedovolil v tomto utkání vstřelit branku. To domácí se ještě jednou střelecky prosadili, když Vysuček proměnil další z rychlých útoků 4:0.  

  Skřivany - 1.FK Nová Paka 4:0 (3:0)
  ŽK: 1:2
  ČK: 0:0
  Rozhodčí: Štěpánková, Kulhánek, Jehlička

  Sestava Nové Paky: Vočka – Krejčí (55. Hoška), Ulrich, Jisl, Lenfeld – Kříž, Janouch, Machát, Brutovský(88. Kuchta) – Wolf (81. Rosputniak), Sklenář (70. Kuchta)

  Komentář k zápasu:
  Jiří Suchánek (domácí: Výsledek je k hostům trochu krutý. Dnes jsme byli o něco lepší ve středu pole a vyhráli více soubojů a získali víc odražených míčů, které jsme dokázali jednoduše posunout do finální fáze. Navíc jsme konečně byli i dostatečně produktivní.

  Marcel Bažik (hosté): Zasloužené vítězství domácích, my jsme dnes předvedli nejhorší výkon, a když ještě ani paní rozhodčí neměla svůj den nedá se nic dělat. Domácím gratuluji k dnešnímu vítězství.


  Novinky

  Příští zápasy

  1. 4. 13:30 U17: Dohalice - Nová Paka
  1. 4. 13:30 U15: Smiřice - N/S Paka
  1. 4. 16:30 MužiA: Dolní Kalná - Nová Paka
  9. 4. 10:00 U15: N/S Paka UMT - Předměřice
  9. 4. 12:30 U17: Nová Paka UMT - Hořice


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace