• První přípravné utkání

K prvnímu přípravnému utkání dorazil účastník 1. B třídy Středočeského kraje celek Uhlířských Janovic, který v blízkém okolí absolvoval své soustředění.
    Utkání lépe vyšlo hostujícímu týmu, který nakonec celé utkání vyhrál. protože se jedná o přípravu výsledku jako takový není tak důležitý, ale ukázal na čem je třeba před začátkem sezóny zapracovat. Hosté se představili jako velice kvalitní soupeř, ale hlavně se zcela odlišně hrou, než na kterou je domácí tým zvyklí ze své soutěže. Jejich velice atletický styl hry dělal domácím velké problémy. Rychlé dostupování hráče s míčem a snaha o rychlé jednoduché řešení útočných akcí s dobrým krytím míče a naopak dobře fungující a organizovaná obrana navrch nad domácí hrou. Nutno podotknout, že domácí se také opakovali a v utkání také dostali šanci, ale v zakončení moc nebyli efektivní. Hosté šli do vedení již v 11. minutě, kdy brankaři vypadli střelu z ruky před zcela volného hráče hostí a ten bez problému skončil. Po obdržené brance se domácí chvíli hledali, ale i poté vyrovnali hru. Do poločasu se však již ani jedno mužstvo z branky neradovalo. Druhý poločas začal opět vstřelenou brankou hostů, kdy se hostující celek opět prosadil z dorážky. V sedmdesáté minutě se domácím podařilo snížit brankou Kuchty. Hosté však odpověděli a dvěma rychlými brankami uzavřeli konečný brankový účet.

1.FK Nová Paka – FK Uhlířské Janovice 1:4(0:1) : Kuchty

28. 04. Odjezd starších žáků k zápasu do Třebechovic je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd st. dorostu k zápasu v Černilově je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd mužů k zápasu do Sobotky je v 15:30 od stadionu.

5. 5. 13:30 U17: Třebechovice - N/S Paka
    9. 5. 18:00 U17: N/S Paka - České Meziříčí
    11. 5. 11:00 U15: Jičín - N/S Paka