1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Výsledky mládeže

  Mladší dorost

  K prvnímu jarnímu utkání cestoval celek mladšího dorostu k utkání na hřiště prvního týmu soutěže. S tímto týme své první utkání na domácím hřišti těsně 0:1 prohráli. Nikdo navíc nevěděl, jak se mužstvo srovná s přírodní travou, protože prakticky pět měsíců trénovali a hráli zápasy na umělé trávě. Ovšem nakonec se s terénem vyrovnali celkem obstojně.
  Začátek utkání se hostujícímu týmu povedlo. Hosté vhazovali aut na úrovni velkého vápna domácích, kdy po ne domluvě domácí obrany se k míči dostal Čermák a svoji šancí nepohrdl 0:1. V dalších minutách se hosté snažili navýšit vedení, domácí tlačili před jejich pokutové území, ale při každé ztrátě byli domácí z rychlých protiútoků velice nebezpeční. Až se domácí dočkali ve 14. minutě vyrovnání přesně po jedné takové situaci 1:1. Na pár minut hosté ztratili koncentraci, ovšem nakonec si do poločasu obě mužstva vypracovala několik nadějných šancí, už však bez využití.
  Druhý poločas začal tlakem hostujícího týmu, ale domácí bránící v osmi lidech jim dobře vykrývali prostory a k vážnému ohrožení domácí branky nedošlo. V největším tlaku hostí se domácí dlouhým odkopem našli na hrotu volného hráče, který si s nabídnutou šancí poradil 2:1. Hosté pokračovali v nátlakové hře, ale 76. minutě znovu situace jako přes kopírák vedla ke vstřelení třetí branky domácí. Na to již hosté nenašli ani morální ani fyzické síly a nakonec v předposlední minutě po hrubé chybě obrany inkasovali je jednou 4:1. Za výkon se mužstvo nemusí stydět, ale zápasy se hrají na vstřelené branky, a to se tentokráte více dařilo domácímu mužstvu.

  Lhota pod Libčany - Nová Paka 4:1(1:1)
  branky: Čermák

  sestava: Švorc -  Horáček, Buchar, Hudec, Prejs, Kříž, Čermák, Mentus, Řezníček, Rozsypal, Opravil, Doubek, Selvek, Kracík

   

  starší žáci

  Starší žáci v prvním jarním utkání zajížděli na umělou trávu do Kobylic, kde jim byl soupeřem rezervní tým RMSK Nový Bydžov. Hostujícímu týmu se nepovedl první poločas, který prohrál vysoko 8:0. Druhý poločas už byl přeci jen o něco lepší, ale přesto mužstvo prohrálo vysokým rozdílem.  

  RMSK „B“ - N/S Paka 10:1(8:0)
  branka: Křížek David


  Novinky

  21. 04. Odjezd st. přípravky k turnaji v Hlušicích je v 9:30 od stadionu.

  20. 04. Odjezd ml. žáků k turnaji do Solnice je v sobotu v 6:45 od stadionu.

  Příští zápasy

  27. 4. 13:30 U17: Černilov - N/S Paka
  27. 4. 17:00 MužiA: Sobotka - Nová Paka
  28. 4. 13:30 U15: Třebechovice - N/S Paka
  4. 5. 14:15 U15: N/S Paka - Vrchlabí
  4. 5. 17:00 MužiA: Nová Paka - Stará Paka


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace