• Výsledky mládeže z 8-9.4.

Mladší dorost

Mladší dorost v poslední utkání základní skupiny výsledkově nezvládl a prohrál.
    Do utkání jsme vstoupili dobře a ve dvacáté minutě se ujal vedení brankou Selveka. Ovšem o vedení brzy přišel a dokonce během dvou minut ztrácel, to když se dvakrát prosadili hosté. Marné dobývání soupeřovy branky, navíc velmi dobrá hra soupeře k vyrovnání nevedla, až v 80. Minutě jsme dostali příležitost z trestného kopu. Ten zahrával Kříž a jeho míč k překvapení všech skončil v hostující brance 2:2. Vyrovnané skóre svítilo na tabuli pouze dvě minuty. To pro změnu svůj trestný kop proměnili hosté. Domácím se již srovnat nepodařilo.

Nová Paka - Hořice 2:3(1:2)

Branky: Selvek, Kříž

starší žáci

Poslední utkání základní skupiny starší žáci dotáhli do pokutových kopů, ve kterých byli úspěšnější a připsali si dva body.

N/S Paka  - Předměřice 2:2(1:1)
    branky: Křížek Vojtěch, Olša

mladší žáci

Mladší žáci tentokráte sehráli dvě zcela vyrovnaná utkání, bohužel body se jim získat nepodařilo.

Jaroměř  - N/S Paka 5:0 (3:0) B:
    N/S Paka – Třebeš 0:5 (0:1) B:

Vysoké n/L – N/S Paka 1:3(0:1) B: Jisl, Morávek, Štampoch

28. 04. Odjezd starších žáků k zápasu do Třebechovic je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd st. dorostu k zápasu v Černilově je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd mužů k zápasu do Sobotky je v 15:30 od stadionu.

5. 5. 13:30 U17: Třebechovice - N/S Paka
    9. 5. 18:00 U17: N/S Paka - České Meziříčí