• Prohra na domácím hřišti

Druhé domácí utkání se domácímu celku výsledkově nepovedlo. I když domácí po většinu zápasu byli lepším celkem, tak jim hosté uštědřili lekci z produktivity. V prvním poločase si domácí vypracovali tři velmi dobré šance, ale žádnou z nich v branku nepřetavili. To hosté z první velké šance ve 45. minutě udeřili a ujali se vedení.
    Druhý poločas se nesl v podobném duchu, domácí se snažili, ovšem ani tentokráte se střelecky neprosadili. A tak přišel trest. V 80. minutě se podruhé prosadili z trestného kopu. Navíc v úplném závěru utkání se ještě jednou prosadili, když podnikli úspěšný rychlý protiútok již do otevřené obrany domácích.

1.FK Nová Paka – Úpice 0:3 (0:1)