• Výsledky mládeže

Mladší dorost .

Mladší dorostenci tentokrát na svého soupeře nestačili a vysoko prohráli. V prvním poločase se hrálo vyrovnaně v poli, ale zatímco domácí své šance proměnili hosté vyšli střelecky naprázdno. Ve druhém poločase domácí po chybách obrany navýšili na 5:0. Hosté již pouze zkorigovali brankou Horáčka.

Kostelec n/O - Nová Paka 5:1(3:0) B: Horáček

Starší žáci

Starší žáci si tělo nepřipsali. Dlouhého výsledku utkání utkání hosté rozhodli tři minuty před koncem, když na mokrém terénu domácího brankáře proklouzla střela z hranice velkého vápna pod tělem.

Nová/Stará Paka – Chomutice 1:0 (1:0) B: Sankovič
    Nová/Stará Paka – Robousy „B “ 4:0 (3:0) B: Sankovič, Holecec, Ticháček, Antoš Matěj

Mladší přípravka turnaje v Nové Pace

S/S Paka B - S/S Paka A 11:2 (4:0) B: Rejňák 5x, Svída 2x, Vajgl, Stránský, Luňák, Kracík V. – Křížek, Voňka N/S Paka B – Jičín „A
    “ 11:6 (5:5) B: Rejňák 6x, Svída 3x, Kracík V., Pieschel,
    N/S Paka A – Jičín „B“ 3:4 (1:2) B: Knap, Křížek, Sedláček
    N/S Paka B – Jičín „B“ 4:2 (2:1) B: Vajgl 2x, Rejňák 2x
    N/S Paka A – Jičín „A“ 6:4(4:1) B: Sklenář Jiří 2x, Křížek, Sklenář Jan , Sedláček, Čmuchal

30. 3. 11:30 U17: N/S Paka UMT - Černíkovice
    30. 3. 12:30 U15: Rychnov n/Kn - N/S Paka
    30. 3. 16:30 MužiA: Kosičky - Nová Paka
    6. 4. 13:45 U15: N/S Paka UMT - Červený Kostelec
    6. 4. 16:30 MužiA: Nová Paka UMT - Kopidlno