• Výsledky mládeže

Mladší dorost.
    Další utkání mladší dorost sehrál na hřišti Lánova, soupeře se kterým se mužstvu vzájemných utkáních moc nedaří. Tentokrát se vstup do utkání povedlo a v osmé minutě jsme otevřeli skóre. Bohužel poté přišlo hrůzných pět minut, kdy domácí třemi brankami v řadě otočili skóre. Sice se v poslední minutě povedlo střelou Horáčka snížit, ale domácí hned po přestávce prosadili počtvrté. V 55. minutě se domácí prosadili popáté a stanovili konečné skóre utkání. My už poté neměli sílu na zvrácení výsledku a dobře hrající domácí si již tento náskok udrželi.

Lánov  - Nová Paka 5:2(0:2) B: Bager  Filiz, Horáček

Starší žáci
    Ani v dalším utkání se starším žákům nepodařilo získat body. Na hřišti prvního celku od samého začátku ztráceli a nakonec odešli vysoko poraženi.

Dobruška/Opočno - N/S Paka 10:1(4:0) B: Křížek Vojtěch

mladší žáci turnaj v Třebši
    Nová/Stará Paka – Předměřice 1:3 (0:1) B: Štampoch
    Nová/Stará Paka – Vysoká n/L 3:0 (1:0) B: Vít Jan, Korda, Antoš Vítek
    Nová/Stará Paka – L. Bělohrad 2:1 (0:1) B: Antoš Vítek, Štampoch

Starší přípravka turnaj v Miletíně
    Nová/Stará Paka – Kopidlno 2:2 (1:1) B: Patka, Ulvr T.
    Nová/Stará Paka – Lužany 1:1 (0:0) B: Holecec
    Nová/Stará Paka – Miletín 6:2 (4:1) B: Holecec 2x, Sankovič 2x, Ulvr T., Řehák

Mladší přípravka turnaj v Miletíně
    N/S Paka B - N/S Paka A 9:4 (6:2) B: Rejňák 7x, Svída, Lipenský – Křížek L. 2x, Fof, Sklenář Jiří
    N/S Paka B – Miletín 6:1 (3:1) B: Svída 3x, Rejňák, Lipenský, Řehák
    N/S Paka A – Miletín 5:4 (2:3) B: Knap J., Fof, Křížek L., Sklenář Jan, Sedláček

28. 04. Odjezd starších žáků k zápasu do Třebechovic je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd st. dorostu k zápasu v Černilově je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd mužů k zápasu do Sobotky je v 15:30 od stadionu.

5. 5. 13:30 U17: Třebechovice - N/S Paka
    9. 5. 18:00 U17: N/S Paka - České Meziříčí
    11. 5. 11:00 U15: Jičín - N/S Paka