• Pohárové utkáni

Přibližně po měsíci volna začala mužstvům hrajícím krajské soutěže mistrovská utkání. V předkole „Poháru hejtmana KHK“ bylo losem určeno, že se proti sobě utkají mužstva Nové Paky a Lázní Bělohrad.
    V roli favorita byl hostující celek, který si pro nadcházející soutěžní ročník vybojoval právo účasti v Krajském přeboru. Hostující celek stejně tak jako domácí nepřijel v úplně kompletní sestavě, ale to samé se dá říci o domácím mužstvu, které také postrádalo několik hráčů. A tak v utkání dostali šanci mladíci.
    Celý první poločas byli domácí hostujícímu týmu zcela vyrovnaným soupeřem. Hosté sice měli mírnou herní převahu, ale do nadějných šancí se po rychlých protiútocích dostávali také domácí. Posledních pět minut prvního dějství se domácím nepovedlo. Hosté se dvakrát střelecky prosadili a šli do šaten spokojenější.
    Ve druhém poločase hostující celek svůj výkon ještě vylepšil a domácí byli pod neustálým tlakem. Z něho hosté vstřelili další dvě branky a poté už i v pohodě své vedení pohlídali. Několikrát domácí mužstvo podržel brankař, který předvedl výborný výkon. Ani ostatní domácí hráči se za předvedený výkon nemusí stydět a to včetně dorostenců, kteří v utkání dostali možnost nastoupit.

1.FK Nová Paka   - FK Lázně Bělohrad  0:4 (0:2)
    branky:41. Kulhánek, 44. Wagenknecht, 58. Wagenknecht, 79. Horáček Pavel
    rozhodčí: Kriegler, Otava, Erlebach
    ŽK: 4:4

Sestava Nové Paky: Vočka – Krejčí (63. Prejs), Kříž Martin, Lenfeld (46. Frýba), Ulrich Tomáš – Brutovský, Kříž Michal, Číla, Ulrich Jan – Sklenář (65. Mandík Václav), Rosputniak

28. 04. Odjezd starších žáků k zápasu do Třebechovic je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd st. dorostu k zápasu v Černilově je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd mužů k zápasu do Sobotky je v 15:30 od stadionu.

5. 5. 13:30 U17: Třebechovice - N/S Paka