• Výsledky mládeže

V neděli 13.8. cestoval starší dorost ke svému prvnímu mistrovskému utkání v této kategorii. Mužstvo bude v tomto ročníku bojovat o co nejlepší umístění v krajské soutěži staršího dorostu, i přesto že 2/3 týmu by mohl nastupovat ještě v mladší kategorii.
    Vzhledem k prázdninám k utkání cestovalo k zápasu do Českého Meziříčí pouze 12 hráčů. Navíc panovalo velké dusno, ale hráči se s tím vyrovnali celkem obstojně. Vyšel hned začátek utkání, kdy se již v 7. minutě střelou z 20. metrů prosadil Horáček. V první půlhodině mužstva celkem dobře kombinovalo a bylo lepším týmem na hřišti. Druhou branku po hezké rychlé kombinaci vstřelil ve 29. minutě Buchar. Ustoupili jsme od hry, kterou jsme předváděli a najednou si šanci vytvořili domácí, naštěstí neproměnili nebovýborně zasáhl brankař. Takto skončil první poločas.
    Druhý začal opět naší aktivitou, ale hra již byla celkem vyrovnaná se šancemi na obou stranách, i když s většími na domácí straně. Změna skóre přišla až 15. minuta před koncem utkání, když se z trestného kopu podruhé v utkání prosadil Horáček. O čisté konto brankaře domácí připravili až v poslední minutě, když se prosadili pěknou umístěnou střelou.

Čestké Meziříčí/Nové Město n/M - Nová/Stará Paka 1:3 (0:2)
    branky: Horáček 2, Buchar