• Výsledky mládeže

Starší dorost
    Ve čtvrtém kole krajské soutěže staršího dorostu zajíždělo mužstvo na půdu třetího týmu tabulky do 4erveného Kostelce.
    Utkání bylo po celý zápas velmi vyrovnané, se šancemi na obou stranách. Sice hra byla oboustranně rozháraná. Ani jedno z mužstev si na velice těžké terénu nevěděli rady s přesnou přihrávkou. První větší chyby se dopustil hostující celek, který svoji chybou domácím dovolil jít již ve 12. minutě do vedení. Hostům vázla kombinace, přesto se jim ve 36. minutě podařilo srovnat stav na 1:1, když se hezkou střelou prosadil Švorc.
    Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako poločas první, vinou chyb na obou stranách se rodili také šance, které však již žádné z mužstev neproměnilo a nakonec se rozešli smírně.
    Červený Kostelec - Nová/Stará Paka 1:1 (1:1)

branky: Švorc
    ŽK: 4:1
    sestava: Mandík – Doubek, Opravil, Frýba, Kříž, Krejčí, Hartig, Mandík, Selvek, Prejs, Valenta, Medlík, Čermák, Švorc

Starší žáci
    V pátém kole krajského přeboru starších žáků zajíždělo mužstvo do Malšovy Lhoty. Utkání se jim vydařilo a z Hradce Králové si odvážejí tři body za vítězství.
    Malšova Lhota – N/S Paka 0:3(0:1) B: Olša 2x, Hujer (PK)