• Výsledky mládeže

Starší dorost
    V pátém kole krajské soutěže staršího dorostu přijel na stadion do Nové Paky spojený celek Černíkovi a Solnice. V soutěži kde jsme zatím ztratili dva body z minulého kola v Červeném Kostelci a chtěli jsme tuto ztrátu napravit.
    Hosté však k utkání přijeli s velkým odhodláním a nakonec se jim to vyplatilo. Hostující celek vyrukoval na domácí s rychlým napadáním a důraznou hrou. Sice domácí měli po většinu utkání více ze hry, ale každá jejich akce před domácí branku byla velmi nebezpečná. Hosté šli do vedení již ve 13. minutě, když se po nedorozumění domácí obrany objevil hostující hráč zcela sám a šanci využil. Domácí se snažili a nakonec se ve 32. minutě dočkali a brankou Doubka vyrovnali. Nakonec přeci jen první poločas vyhráli. Ve druhé minutě nastavení po další chybě domácí obrany poslal hosty znovu do vedení.
    Druhý poločas se domácí snažili, ale brankově se opět prosadili hosté, když trestný kop z poloviny hřiště zapadl až do domácí branky 1:3. Domácí si vytvořili několik nadějných situací, ale neměli štěstí v zakončení. Druhou kontaktní branku domácí vstřelili až čtyři minuty před koncem. Bohužel srovnat se jim již nepodařilo.

Nová/Stará Paka – Černíkovice/Solnice 2:3 (1:2)
    branky: Doubek 2x
    ŽK: 4:1

sestava: Švorc – Doubek, Opravil, Frýba, Kříž, Krejčí, Hartig, Mandík, Selvek, Prejs, Valenta, Medlík, Čermák, Bagir, Horáček

Starší žáci
    V dalším kole krajského přeboru přijel celek ze sousedního Jičína. Hosté byli po většinu utkání lepším týmem a zcela zaslouženě si odvážejí vítězství.

N/S Paka - Jičín 2:6(1:3) B: Mendřický, Pipek