• Zmar v domácím utkání

V sedmém kole 1. B třídy dorazil na stadion v Nové Pace celek, který po loňské sezóně neudržel 1. A třídu, celek Sobotky.
    Vstup do utkání se domácím nepovedl, když se hned v první minutě domácí obrana vyprodukovala neskutečnou chybu. Malou domů vystihl hostující útočník a nabídkou nepohrdl, 0:1. Domácí se snažili, měli několik náznaků šancí či pološancí, ale s těmi zle naložili a tak opět trestal soupeř. Ve 21. minutě opět po rychlém útoku hostujícího týmu prohrávali domácí už o dvě branky. Domácí se dál snažili, ale někdy zbytečně komplikované kombinace či nepřesnosti v kombinaci domácí snahu sráželi. A když v poslední minutě prvního dějství hosté po další nedomluvě domácí obrany zvýšili na 0:3, bylo s domácím týmem zle.
    Druhý poločas začal vyšší aktivitou domácí tým a v 57. minutě byl odměněn. K trestnému kopu se po delší pauze zaviněné léčením zranění postavil téměř uzdravený Machát, a na jeho krásně trefenou střelu hostující brankař nedosáhl. Vypadalo to, že se domácí dostanou z herního útlumu, ale za tři minuty po brance se znovu po hrubém nedorozumění domácí obrany opět prosadil soupeř a opět odskočil na rozdíl tří branek. Domácí mužstvo sráží spousta nevynucených chyb, hodně nepřesností a hlavně hodně zcela zbytečných branek. V utkání se domácí sice ještě jednou střelecky prosadili, když v 85. minutě na konečných 2:4 upravil Brutovský.

1.FK Nová Paka – Sobotka 2:4 (0:3)
    branka: 57. Machát, 85. Brutovský