• Výsledky mládeže

Starší dorost
    V předposledním kole krajské soutěže staršího dorostu přicestoval na umělou trávu v Nové Pace první celek tabulky tým Stěžer. Zcela vyrovnané utkání nakonec skončilo vítězstvím domácího týmu v poměru 3:2. Ve 27. minutě šli domácí do vedení po hlavičce Mandíka. Ovšem z vedení se domácí radovali pouze dvě minuty, to když domácí neuhlídali standartní situaci a centr na zadní tyči hostující hráče protlačil za brankařova záda. Po obdržené brance domácí trochu vypadli ze hry a přes snahu se do velké šance nedostali. Druhý poločas začal výborně pro hosty, kteří po rychlém útoku šli ve 49. minutě do vedení. Teprve poté se domácí vybičovali k lepšímu výkonu. Více soupeře napadali a nenechali mu prostor pro kvalitní rozehrávku. V 64. Minutě po zákroku na domácího hráče rozhodčí odpískal trestný kop ze vzdálenosti 25. Metrů. K jeho zahrání se postavil Horáček, jehož střelu brankař vyrazil a dobíhající Selvek již brankaře hostí překonal 2:2. Za další dvě minuty se domácí radovali podruhé. U postranní čáry se přes obránce protlačil Hartig, jeho střelu hostující brankař opět vyrazil a ve skrumáži se nejlépe orientoval Horáček a poslal domácí do vedení. Hosté si po obdržené brance vypracovali několik výborných šancí, ale při domácích tentokrát stálo i trochu štěstí a své vedení udrželi až do závěrečného hvizdu. Obě mužstva v tomto utkání předvedla touhu po vítězství, naběhala spousty metrů a obě zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Nová/Stará Paka - Stěžery  3:2 (1:1)

branky: Mandík, Selvek, Horáček
    ŽK: 2:1
    ČK: 0:0

sestava: Švorc -  Medlík, Mandík, Frýba, Čermák, Kracík, Horáček, Bager, Doubek, Valenta, Prejs, Kraus, Krejčí, Opravil, Hartig

výsledky a tabulka soutěže zde

Mladší žáci – Turnaj v Nové Pace
    V posledním turnaji podzimní části se domácímu mužstvu utkání povedla a získali cenných devět bodů do tabulky.

N/S Paka – Vítězná 2:0(1:0) B: Antoš Vítek, Štampoch
    N/S Paka – Jičín 8:1 (5:1) B: Antoš Vítek 2x, Korda, Vít Jan 2x, Štampoch, Dlabola, Jisl
    N/S Paka – Vrchlabí 4:1 (2:1) B: Vít Jan 2x, Štampoch, Žalský

výsledky a tabulka zde

Starší přípravka – turnaj v Trutnově

Také starší přípravka sehrála svůj poslední turnaj podzimní části a nakonec ho odehráli s jednou prohrou a jednou výhrou.

Trutnov - N/S Paka 10:5 (5:1)
    N/S Paka – Jilemnice/Roztoky 18:6 (6:4)