• Přípravné utkání

O minulém víkendu sehrálo mužstvo mužů druhé přátelské utkání. Tentokrát jim byl soupeřem rezervní tým Jaroměře, který k utkání dorazil i s několika hráči širšího kádru prvního mužstva. Utkání v rámci přípravy mělo celkem dobrou kvalitu. Domácím však výsledkově nevyšlo, po chybách v rozehrávce nabídli hostům šance a ti jich využili. 3ancí mělo i domácí mužstvo dostatek, avšak produktivita byla žalostná. Hosté v prvním poločase vstřelili dvě branky a když hned ve 47. minutě vstřelili třetí, vypadalo to s domácími zle. Až v 65. minutě se domácí prosadili brankou Mandíka 1:3. O pár minut později přidal druhou branku domácích Kříž a několik dalších šancí domácí nevyužili. V 85. minutě znovu po chybě domácích hosté zvýšili na 2:4. Další branka již nepadla a tak domácí tým herně nepropadl, ale musí se vyvarovat obrovským chybám v rozehrávce.

1. FK Nová Paka - Jaroměř "B" 2:4(0:2) B: 65. Mandík, 78. Kříž - 3.+82. Sekyra, 39. Michálek, 47. Bano A.

28. 04. Odjezd starších žáků k zápasu do Třebechovic je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd st. dorostu k zápasu v Černilově je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd mužů k zápasu do Sobotky je v 15:30 od stadionu.

5. 5. 13:30 U17: Třebechovice - N/S Paka
    9. 5. 18:00 U17: N/S Paka - České Meziříčí
    11. 5. 11:00 U15: Jičín - N/S Paka
    11. 5. 12:30 U17: N/S Paka - Červený Kostelec
    11. 5. 17:00 MužiA: Úpice - Nová Paka