• Přípravné utkání

Další přátelské utkání sehrálo mužstvo mužů proti soupeři z Řepova. Hosté hrají 1. B třídu sk. B středočeského kraje kde po podzimní části figurují na čtvrtém místě tabulky.
    Utkání se tentokrát domácímu týmu výsledkově povedlo. Sice se jako první v utkání prosadili hosté, kteří již ve třetí minutě zaskočili domácí obranu a svoji šanci využili. Domácí odpověděli vyšší aktivitou, avšak své první dvě šance neproměnili a navíc si museli dávat velký pozor na rychlé protiútoky soupeře. Nakonec se domácím přeci jen podařilo ve 23. minutě srovnat po hlavičce Bláhy. Do poločasu se domácí ujali vedení, když jednu z dalších šancí proměnil Kříž 2:1. Ovšem také hosté nezaháleli, v několika šancích nepřesně zakončovali nebo jim šanci zmařil domácí brankař brankář. Zejména ke konci prvního dějství si hosté vypracovali sérii rohových kopů, ale naštěstí pro domácí žádný z nich se jim nepodařilo proměnit.

Druhý poločas začal výborně pro domácí celek. Již ve 48. minutě si pro míč za obranu naběhl Janouch a zvýšil na 3:1. Hosté se snažili o korekci stavu, ale nevycházela jim koncovka. A tak se v 70. minutě opět prosadili domácí, kdy se podruhé střelecky prosadil Kříž. Hosté se však nevzdali a v rozmezí tří minut 75 a 78. minutě snížili na rozdíl jediné branky. Konečnou podobu výsledku však dali domácí, kteří v 88. minutě vstřelili Machátem pátou branku.

1.FK Nová Paka – TJ Sokol Řepov 5:3 (2:1)
    Branky: Kříž 2, Janouch, Bláha, Machát

Sestava: Strohschneider – Ulrich, Vílám, Číla, Bláha, Kříž, Machát, Jisl, Wolf, Janouch, Sklenář, Mandík, Brádle, Kuchta

5. 5. 13:30 U17: Třebechovice - N/S Paka
    9. 5. 18:00 U17: N/S Paka - České Meziříčí
    11. 5. 11:00 U15: Jičín - N/S Paka
    11. 5. 12:30 U17: N/S Paka - Červený Kostelec
    11. 5. 17:00 MužiA: Úpice - Nová Paka