• Výsledky mládeže

Starší dorost
    V dalším utkání zajížděl dorost na hřiště do Železnice. S tímto soupeřem jsme se již dvakrát rozešli smírně a tentokrát jsme byli odhodláni získat plný počet bodů.
    Domácí mají svoji taktiku založenou na bránění v osmi či devíti lidech a čekání na soupeřovu chybu. V tomto duchu se neslo i toto utkání, jenom oproti předchozím měřením sil, jsme si tentokrát vytvořili šest velmi dobrých šancí, ale některou proměnit je pro nás nadlidský úkol. Domácí si v prvním poločase vytvořili dvě pološancí.
    Druhý poločas se odvíjel ve stejném stylu, ale opět jsme selhali v koncovce. Až v 59. Minutě se měnilo skóre, branku vstřelil Horáček. Jenže malá koncentrace po vstřelení branky vedla k naší chybě obrany a domácí ve stejné minutě srovnali. I přes velkou snahu jsme již branku nevstřelili a potřetí se rozešli s tímto soupeřem smírně.

Železnice - Nová/Stará Paka  1:1 (0:0)

Branky: 59. Horáček
    ŽK: 0:2
    ČK: 0:0

sestava: Švorc -  Medlík, Mandík, Čermák, Kracík, Horáček, Prejs, Krejčí, Opravil, Frýba, Kraus, Hartig, Kříž, Doubek, Selvek, Valenta, Buchar

Starší žáci
    Starší žáci zajížděli ke svému dalšímu utkání do Velkého Poříčí, kde svá utkání hraje spojený klub domácích se Zábrodím. Bohužel z tak dalekého zájezdu se klukům nepodařilo získat body a s domácími těsně prohráli.

Zábrodí/V. Poříčí – N/S Paka 2:1(2:1) B: 8.Gernat