• Bodový zisk

V dalším kole 1. B zajíždělo mužstvo mužů ze svého pohledu k dalšímu důležitému utkání, vzhledem k postavení v tabulce a nutností získání důležitých bodů. Soupeř, který sice figuruje na posledním místě tabulky a v jarní části ještě nebodoval, však mohl těžit za svého specifického hřiště. Na malé a dosti nerovné ploše se dalo očekávat utkání plné osobních soubojů a minimum hezkých kombinací ať již z jedné či druhé straně.
    Začátek se povedl hostujícímu celku, když ve 13. minutě po hezkém uvolnění a přesném centru Janoucha dostal míč do sítě Rosputniak 0:1. Poté hosté zahodili několik šancí a pár podobných příležitostí dopadli stejně i na straně domácích. Ti se nakonec dočkali, ve 33. minutě střelu z poza vápna brankař pouze vyrazil před sebe a první byl u míče domácí útočník 1:1. O pět minut později šli hosté opět do vedení, další střela Rosputniaka prošla pod domácím brankařem 1:2. Tímto výsledkem se odcházelo do poločasové přestávky.
    Druhý poločas začal opět lépe pro hosty. V 56. minutě třetí branku vstřelil Machát. Poté jakoby hostující celek trochu slevil ze své aktivity, do několika šancí obrana pustila domácí hráče a ti se nakonec dočkali snížení v 68. minutě 2:3. Chvilku hosté nevěděli jak hrát, domácí se tlačili za vyrovnáním, ale po deseti minutách jejich snahu utnul Janouch, který vstřelil čtvrtou branku hostí. Hosté pak v dalších pěti minutách vstřelili dvě branky, když se prosadili Mandík a Wolf. V 88. minutě zakončil střelecký účet hostí Kříž, když vstřelil sedmou branku. Poslední slovo však měli domácí, když v nastavení stanovili konečné skóre na 3:7.

Kocbeře - 1.FK Nová Paka 3:7 (1:2)
    Branky: 13. + 33. Rosputniak, 56. Machát, 77. Janouch, 81. Mandík, 83. Wolf, 88. Kříž