• Výsledky mládeže

Starší dorost
    Na stadion do Nové Paky přijel vedoucí celek soutěže. Stěžery jasně vedou soutěž, když z odehraných 21 zápasů pouze dvakrát prohráli a jednou remizovali. Domácí dorost mohlo těšit, že soupeře jednou porazili.
    Hned na začátku utkání hostující celek ukázal svoje přednosti. Běhavost a důraz v osobních soubojích. Domácí celek poprvé inkasoval již v šesté minutě, ale prakticky z rozehrávky velkou šanci domácí nezužitkovali. V 11. minutě již bylo srovnáno, střelecky se prosadil Hartig. Hra v poli byla docela vyrovnaná, ale každý útok hostí byl nebezpečný až nakonec ve 26. minutě šli hosté znovu do vedení. Domácí se snažili, ale pozorná obrana hostí a nepřesnost na kopačkách domácích mladíků k vyrovnávací brance nevedla. Druhý poločas začali domácí aktivně, ale opět nepřesnost nebo nedůraz v koncovce k brance nevedli.

Hosté podnikali rychlé a hodně nebezpečné protiútoky, kterým domácí dlouho odolávali. Až se hosté přeci v 69. minutě dočkali uklidňující branky na 1:3. I když domácí dělali co mohli a hostujícímu celku byli vyrovnaným soupeřem ke zkorigování výsledku jejich snaha nevedla. Nakonec se hosté v poslední minutě ještě jednou střelecky prosadili a upravili výsledek na konečných 1:4.

Nová/Stará Paka – Stěžery  1:4 (1:2)
    Branky: 11. Hartig