• Vydřené vítězství

Ve 14. kole okresního přeboru mužů na stadion v Jírových sadech zavítal pro náš tým velice nepříjemný soupeř SK Podskalan Podhradí. Již v podzimním utkání, které jsme nakonec vyhráli na pokutové kopy, se ukázalo, jak nepříjemně se proti urostlým hráčům soupeře hraje. Navíc ještě na domácí utkání chybělo několik hráčů z pracovních důvodů nebo nemoci.Již začátek utkání ukázal, že hosté přijeli s taktikou jednoduché hry nakopávaných míčů na své útočné hroty.
    Obě mužstva si v prvním poločase vypracovala jen minimum brankových příležitostí. Domácí ne zrovna dobrým pohybem nebyli schopni hostující obranu dostat do nesnází, ale ještě nepřesností v přihrávkách nabízeli hostům šance. Zejména v rozmezí 30-40. minuty kdy hosté zahrávali hned pět rohových kopů, naštěstí bez brankového efektu.
    Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako první dějství i když domácí zvýšili svoji aktivitu. Přesto se do vyložených brankových příležitostí nedostávali. To vše se změnilo v 78. minutě. Dlouhý výkop v hlavičkovém souboji vyhrál Vais pro Krejčího, ten hezkou nahrávkou našel naběhnutého Wojcika a nejlepší střelec mužstva svoji šanci proměnil - 1:0. O dvě minuty později se do dobré šance dostal Vais, ale jeho hlavička šla mimo branku. Do konce utkání již žádné z mužstev neudělalo v obraně chybu a tak domácí slavili vydřené vítězství.