STARŠÍ DOROST U-19:
1.FK NOVÁ PAKA/Sokol STARÁ PAKA - MFK TRUTNOV "B" 3:5 (3:2)
Branky: Machát 2, Ulrich
Sestava NP/SP: Štefan - Vydra; Bejr; Mentus; Nydrle(55´Mandík)- Ulrich; Rosputniak; ?íla; Krupka (46´Fajta) - Machát; Havlín (46´Knap)
Zápas dvou rozdílných polo?as?. V tom prvním se domácí z rychlých protiútok? dostali do vedení 3:1, ale nechali soupe?e do polo?asu snížit na 3:2. Druhý polo?as se Packým nepovedl. Trutnovští za 15 minut oto?ili skóre zápasu ve sv?j prosp?ch. Poté se domácí snažili alespo? srovnat a otev?eli hru, z ?ehož se soupe?i otvíral prostor. Ten toho využil a vst?elil v 85 minut? pátou branku. Bohužel sv??enci trenéra Václava Horáka op?t vyrobili n?kolik hloupých chyb. Ve druhém polo?ase byli hosté o n?co lepší a chyby potrestali.

STARŠÍ ŽÁCI U-15:
1.FK NOVÁ PAKA/Sokol STARÁ PAKA - FKM JAVORKA 3:7 (2:4)
Branky: Cína 2, Mandík
Sestava NP/SP: Brádle - Šolc; Krsek; K?íž; Šnajdr; Krupka; Militký Dan; Urban; Militký David; Cina; Horyna st?ídali: Svoboda; Mandík
Zcela zasloužené vít?zství host?, kte?í byli lepší ve všech sm?rech, lépe kombinovali a m?li i lepší pohyb bez mí?e. Soupe?i k vít?zství gratulujeme.

MLADŠÍ ŽÁCI U-14:
1.FK NOVÁ PAKA / Sokol STARÁ PAKA ? SKP VALDICE 2:1 (1:1)
Branky : Fejfar, Vrabec
1.FK NOVÁ PAKA / Sokol STARÁ PAKA ? SKP VALDICE 3:2 (1:0)
Branky : Cína 2, Žlab

P?ÍPRAVKA U-10:
Nová Paka/Stará Paka ?A?- Nová Paka/Stará Paka ?B? 5:2
Branky: J.Vedral 3, Doubek, Valeš ? Oborník, Horá?ek

Sobotní utkání byla pro nezp?sobilý stav hrací plochy h?išt? v Železnici odložena !!!

| Autor: Mgr. Petr Ježek | Vydáno dne 23. 09. 2013 | 2588 přečtení |