Žaclé? - Nová Paka/Stará Paka U-19

K dalšímu mistrovskému utkání zajížd?la spole?ná devatenáctka na h?išt? soupe?e který se pohybuje v tabulce stejn? jako náš tým.

Žaclé? ? 1. FK Nová Paka/ Sokol Stará Paka

0:4 (0:1)

Branky: 30.Mentus, 55.Rosputniak, 80. ?íla, 82.Rosputniak

Za?átek utkání náš tým za?al zcela jinak než jsme si p?ed zápasem ?ekli. Velký odstup od hrá?? a nechávání jim ?asu na rozehrávku zap?í?inily, že se domácí dostali b?hem prvních 15 minut do p?ti brankových p?íležitostí. Našt?stí domácí úto?níci nem?li p?esnou mušku nebo je vychytal branka? D.Štefan. Až kolem dvacáté minuty jsme vyrovnali hru, ale fotbal moc kvalitní nep?edvád?lo ani jedno z mužstev. To se zm?nilo ve 30. minut?, kdy si na výbornou p?ihrávku za obranu domácích zab?hl Mentus a svoji šanci prom?nil. To bylo v první polo?ase od obou mužstev vše co p?edvedla. Druhý polo?as za?al další tutovou šancí domácích,ale op?t dob?e zareagoval branka? a vyrovnávací brance zabránil. V 55 minut? se podél postranní ?áry prosmýkl Mentus,mí? si navedl až ke koncové ?á?e a nahrávkou na hranici šestnáctky našel Rosputniaka, který ne zrovna povedenou st?elou p?ekonal domácího branka?e 0:2. Po druhé brance se postupn? na h?išt? dostali st?ídající hrá?i, kte?í trochu oživili hru.Domácí si ješt? vypracovali asi 3 brankové p?íležitosti, ale ani jednu nebyli schopni prom?nit, oproti našim hrá??m. T?etí branku vst?elil M. ?íla, který sám prošel obranou domácích , obešel i vybíhajícího branka?e a mí? poslal do prázdné brány. Za další dv? minuty jsme vst?elili ?tvrtou branku. To byla asi nejhez?í akce, kterou ob? mužstva za celý zápas p?edvedla. Po získání mí?e na polovin? h?išt? se naši hrá?i n?kolika nahrávkami z první dostali na hranici šestnáctky, kde ?íla nahrávkou mezi obránce našel rozeb?hnutého Rosputniaka a ten op?t zcela sám p?ed domácím branka?em nezaváhal 0:4. Utkání sice nebylo moc hezké fotbalov?, ale kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a chu dovést zápas k vít?zství. V dalším utkání v sobotu 26.4. p?ivítají dalšího velice kvalitního soupe?e, mužstvo ?erveného Kostelce.

Sestava: Štefan - Hák(60. K?íž), Bejr, Nydrle(70. Urban),Šnajdr M. - Rosputniak, Ulrich, ?íla, Fajta(80. Wolf) - Havlín(53.Brádle), Mentus