Dobruška - 1.FK Nová Paka/Sokol Stará Paka U-19

Dobruška/Opo?no - 1.FK Nová Paka/Sokol Stará Paka

7:2 (3:1)

branka: Havlín, Nydrle

K dalšímu utkání zajížd?li za dosti teplého po?así naši dorostenci k utkání do Dobrušky. Domácí tým byl v tabulce o jednu pozici a jeden bod p?ed naším mužstvem.
Utkání za?ali lépe domácí a hned v první minut? se dostali do brankové p?íležitosti, ale v?asným vyb?hnutím zma?il tuto šanci Linhart v naší brance. V 10 minut? se do první naší šance dostal Mentus, když po centru Havlína hlavi?koval vedle domácí branky. Hned po rozehrání domácích se op?t k mí?i dostal Mentus, ale jeho zakon?ení bylo op?t mimo. Ve 20. minut? se do další velké šance dostali domácí. Po zahrání rohového kopu branka? Linhart minul vysoký centr a mí? mí?ící do prázdné branky vykopával z brankové ?áry Ulrich. Hned z protiútoku se p?es domácího obránce prosadil Havlín, ale jeho st?elu zastavilo b?evno domácí svatyn?. Odražený mí? domácí obrana dlouhou nahrávkou p?enesla na hranici naší šestnáctky, kde souboj Háka s domácím úto?níkem posoudil rozhod?í jako faul a domácí zahrávali p?ímý trestný kop. Ten prom?nili a dostali se do vedení 1:0. Po obdržené brance jsme se snažili stav utkání rychle srovnat, což se povedlo v 30.minut?. Rozehrávku domácích p?e?etl ?íla, když p?edsko?il domácího obránce a nezištnou p?ihrávkou poslal do šance Havlína. Ten se neukvapil a srovnal stav utkání na 1:1. Bohužel, naše obrana si nepohlídala rozehru domácích ze st?edového kruhu a hned za 20 sekund po vst?elení vyrovnávací branky se domácí op?t dostali do vedení 2:1. Obrovský problém d?lal naší obran? urostlý domácí úto?ník, kterého nebyli schopni naši hrá?i uhlídat a zbavit ho mí?e. Také jeho p?i?in?ním domácí vst?elili ve 42. minut? branku na 3:1. Za tohoto stavu se šlo na polo?asovou p?estávku.
Do druhého polo?asu jsme ud?lali mírné zm?ny v rozestavení. Také jsme za?ali hrát aktivn?ji, ale domácí nás do velkých šancí nepoušt?li. V 55. minut? se po další hrubce naší obrany prosadili po?tvrté. Podobné situace se opakovaly celý druhý polo?as. Chvilkami jsme hráli aktivn?, ale nep?esnosti a velké chyby celého týmu p?i brán?ní nabízely šance domácím ke skórování. I náš tým si vytvo?il n?kolik p?íležitostí, jenže špatné ?ešení situací vedly k tomu, že k ohrožení domácí branky jsme se dostali pouze dvakrát. V obou p?íležitostech se ocitl Nydrle. Zatímco p?i první šanci domácí branku p?est?elil, druhou svoji šanci prom?nil a stanovil tím kone?ný výsledek utkání 7:2 pro domácí.
Mužstvo hlavn? v prvním polo?ase nehrálo špatn?, ale to pouze sm?rem dop?edu.Obranná ?innost je po celou sezonu obrovským problémem týmu.

sestava: Linhart - Hák, Bejr, Mandík(45. Brádle),Štefan - Wolf, Ulrich, ?íla, Nydrle - Mentus, Havlín